Власне виробництво
Доставка, встановлення по всій Україні
Гарантія – 10 років

Подвійні пам’ятники – це традиційний спосіб вшанування двох людей, які мали особливе значення один для одного. Цей тип пам’ятників може мати різні розміри та два основних варіанти розташування стели: вертикальний чи горизонтальний, залежно від вимог замовника та вільного простору, на якому планується їх встановити.

 

Показать фильтр Скрыть фильтр
На всю ширину

Показано 1–40 із 114

Пам’ятники на двох


Пропонуємо купити або замовити подвійний пам’ятник, який виготовлений з високоякісного граніту – природного каменю, що зберігає свій колір та форму протягом багатьох років. Граніт міцний та довговічний, стійкий до пошкоджень та змін температури.

Виготовлення подвійних пам’ятників з каталогу

  • В нашому каталозі подвійних пам’ятників ви можете знайти фото для розширення концепції чи  доповнення естетичними елементами вашої роботи.
  • Менеджери наддадуть вам детальну інформацію щодо розмірів, правил монтажу, ціни, матеріалу та порадять як краще виконати пам’ятник для двох.
  • Запропонуємо різноманітні варіанти подвійних пам’ятників із граніту та мармуру, які можна переглянути на нашому сайті. Кожна деталь виробляється в спеціально підготовленому цеху з високою якістю полірування.
  • Забезпечуємо чітке зображення на пам’ятнику завдяки використанню сучасного обладнання для нанесення фото, елементів декору та текстів.
  • Гарантуємо довговічність та якість пам’ятника для двох з природного каменю.

Подвійні памятники фото

Пам’ятники для двох складаються з верхньої (стели) та нижньої (надгробок) частини. Стела подвійного пам’ятника складається з однієї, двох або більше плит, які можна розташувати горизонтально або вертикально над могильною плитою з граніту.

Вертикальні подвійні пам’ятники з однією плитою використовуються для зображення двох людей на одній стелі у вигляді загального фотопортрета в обіймах подружжя. Також можна накласти фотопортрет на горизонтальний подвійний пам’ятник з каменю. Для виготовлення подвійної пам’ятки використовують дві плити, які встановлюються лише вертикально. Напис на епітафії гравірується на кожну плиту окремо. Ці меморіали також називаються парними, які створюються для дружини та чоловіка, хлопців та дівчат, дочок та матерів, синів та батьків тощо. З огляду на це арки виготовляються в дзеркальному відображенні один до одного. Таким чином, ми дотримуємося ідеальної симетрії подвійного пам’ятника. У фотогалереї сайту можна знайти вертикальні подвійні пам’ятники, в яких часто додаються гранітні деталі, такі як маленький або високий хрест, третя стеля іншого кольору каменю ваза скульптура.

Надгробок для двох складається з підставок, квітників та плит. Надгробні плити можуть бути як загальними, так і окремими. Вертикальні арки можна зробити окремими квітниками, різними підставками або однією підставкою. Ціни на гранітні подвійні пам’ятки є актуальними та доступними для всіх верств населення.

У випадку, якщо ви не знайдете такий подвійний пам’ятник, який підходить вам, є можливість виготовити індивідуальний або наш дизайн.

При замовленні виробу робимо 3D проект безкоштовно

Отримати 3D-проект